Międzyszkolne spotkanie Przyjaciół Dzieci

W dniu 6 czerwca 2017 r. w auli Gimnazjum nr 3 w Raciborzu odbyło się spotkanie TPD, było ono okazją do wręczenia odznaczeń nauczycielom, którzy wykazują się bezinteresownym zaangażowaniem w pracę na rzecz dzieci i młodzieży. W tym roku nauczycielka naszej szkoły, Pani Katarzyna Kwiotek, odebrała właśnie takie wyróżnienie. W czasie spotkania  podsumowany został konkurs plastyczny pt. „Czytam bo lubię”  – wśród  laureatów  znaleźli się  uczniowie naszego gimnazjum: Philipp Fuchs, Aleksandra Kwaśniewicz, Julianna Koczy i Agnieszka Sopel, (opiekunem prac uczniów była Pani Katarzyna Kwiotek).
Imprezę uświetniły Paulina, Wiktoria i Marta z trio Appassionato 

Obrazy newsów: tpd_2017_1.jpg

Obrazy newsów: tpd_2017_3.jpg

Obrazy newsów: tpd_2017_2.jpg

Obrazy newsów: tpd_2017_5.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: