Mistrzowie w koszykówce ulicznej

Obrazy newsów: strball_2016.jpg

W piątek 3 czerwca, w „Ekonomiku” rozegrano Turniej Koszykówki Ulicznej chłopców szkół ponagimnazjalnych. Pośród zawodników nie mogło zabraknąæ reprezentantów I LO. Nasi koszykarze wygrali swoją grupńę eliminacyjną, a w rundzie finałowej, pokonali kolejno ekipy Mechanika i II LO. Oznacza to, że bńędą reprezentowaæ rejon raciborski w finale wojewódzkim Licealiady, który odbńędzie sińę 15 czerwca w Rybniku.

Obrazy newsów: strball_2016.jpg

W piątek 3 czerwca, w „Ekonomiku” rozegrano Turniej Koszykówki Ulicznej chłopców szkół ponagimnazjalnych. Pośród zawodników nie mogło zabraknąæ reprezentantów I LO. Nasi koszykarze wygrali swoją grupńę eliminacyjną, a w rundzie finałowej, pokonali kolejno ekipy Mechanika i II LO. Oznacza to, że bńędą reprezentowaæ rejon raciborski w finale wojewódzkim Licealiady, który odbńędzie sińę 15 czerwca w Rybniku.

Tytuł mistrzowski wywalczyli: Wojciech Janus, Dawid Dereń, Kamil Janko i Michał Dziadek.

Obrazy newsów: strball_2016_1.jpg

Obrazy newsów: strball_2016_2.jpg

Obrazy newsów: strball_2016_3.jpg

I miejsce w konkursie rzutów za 3 punkty zajął Dawid Dereń.

Tytuł MVP (czyli najbardziej wartościowego zawodnika) turnieju otrzymał Wojciech Janus, a Kamil Janko został uznany „najsympatyczniejszym zawodnikiem turnieju”.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wińęcej informacji na:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/50613-w-ckziu-nr-1-rywalizowali-w-rozgrywkach-streetballa.html

 

Archiwa
%d bloggers like this: