Refleksje młodych dziennikarzy po spotkaniu w Raciborzu

Jesteśmy tuż przed wyjazdem do Niemiec – w nocy z czwartku na piątek ruszamy na lotnisko do Katowic, a stamtąd wylatujemy do Dortmundu. Dalej czeka nas czterodniowa wizyta w różnych miejscach Märkischer Kreis. Teraz to tam będziemy tropić ślady w relacjach polsko-niemieckich. Na razie podsumowaliśmy wizytę w Polsce. Oto refleksje uczestniczek projektu:

Artykuł – projekt Sandra

Artykuł – projekt Ania

Artykuł – projekt Alicja

Do Niemiec niestety nie może lecieć z nami Ala, zastąpi ją Szymon Nachlik, który wspólnie z Anią i Sandrą przygotował ankietę na temat tego, co wiedzą o nas Niemcy. Jesteśmy ciekawi jej wyników. Młodzi dziennikarze napiszą znów relacje, którymi podzielą się z nami na łamach szkolnej strony.

Archiwa
%d bloggers like this: