Na dobry początek – fotorelacja z uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego

W poniedziałek 2 września w auli szkolnej odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020. Absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy rozpoczęli naukę w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza oraz Liceum Sztuk Plastycznych, a także starszych uczniów 1 LO i Liceum Plastycznego, powitała pani dyrektor Marzena Kacprowicz. Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. Wychowawcami klas pierwszych LO i LSP zostali:

1 B – mgr Agnieszka Bedrunka-Ignac

1 H – mgr Bogumiła Jankowska

1 M – mgr Marzena Niżborska

1 MM – mgr Zuzanna Koloska

1 J – mgr Urszula Majewska

1 Bp – mgr Sybilla Weleda-Krężlewska

1 Hp – mgr Joanna Sokołowska

1 Mp – mgr Ewa Dorobisz

1 MDp – mgr Bożena Dworak

1 Jp – mgr Magdalena Myśliwy

1 LP – mgr Joanna Kazimierczak

1 LPp – dr Katarzyna Kwiotek.

 

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji autorstwa pani Gabrieli Habrom-Rokosz.

Archiwa
%d bloggers like this: