Nagrody dla Laureatów Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie i IV Konkursu Dziennikarsko – Fotograficznego „Jestem w gazecie”

20 grudnia 2018 roku w gabinecie pani dyrektor Marzeny Kacprowicz odbyło się radosne rozpakowywanie prezentów, a właściwie nagród, jakie nasi uczniowie zdobyli ostatnio w konkursach i olimpiadzie.

Laureaci Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie, czyli Michał Nosal (laureat 8 miejsca) otrzymał iPhona oraz bon do Decathlonu na 300 zł, Marek Nowakowski (laureat 28 miejsca) wygrał świetny plecak! Obaj chłopcy dostali także duże kalendarze fotosami sportowców oraz z autografem Jakuba Błaszczykowskiego. Dzięki laureatom i pozostałym finalistom, czyli Oliwii Błaszczok, Sandrze Gajdzie, Ani Kacprowicz oraz Pawłowi Gruszce i Szymonowi Plewie szkoła otrzymała wielki worek piłek do różnego rodzaju gier. Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom pani Zofii Żółty i ks. Andrzejowi Glince!

Z kolei w gronie laureatów IV Konkursu Dziennikarsko-Fotograficznego „Jestem w gazecie” znalazły się uczennice klasy dyplomowej Liceum Plastycznego, które zgarnęły nagrody o dużej wartości: za pierwsze miejsce Marta Migacz otrzymała m.in. drona (Goclever Drone), Dorota Maciaszek zestaw do gier (Zestaw Gamingowy 4w1), a Oliwia Szymkiewicz dysk zewnętrzny. Praca fotograficzna autorstwa Zuzi Walesiewicz zatytułowana “We dwoje” doceniona została publikacją w magazynie konkursowym “Jestem w gazecie”. Natomiast Marta Tambor i Szymon Mucha oprócz pamiątkowych publikacji otrzymali dyplomy uznania. Opiekunem młodych fotografów jest pani Gabriela Habrom-Rokosz.

Dziękujemy Wam serdecznie! Gratulujemy osiągnięć. Rozwijajcie dalej swoje talenty, dzielcie się nimi, bo – jak się okazuje – naprawdę warto!

Archiwa
%d bloggers like this: