Nagrodzeni w konkursie ADMINISTRATYWISTA

28 marca odbył się konkurs Administratywista, zorganizowany przez Instytut Studiów Społecznych PWSZ w Raciborzu oraz Koło Naukowe Administrator. Konkurs polegał na wysłuchaniu ciekawego wykładu, na podstawie którego rozwiązać trzeba było test. Kilka pytań nie było związanych z prezentacją i uczniowie musieli wykazać się własną wiedzą. Trudność stanowiło też jedno długie pytanie otwarte. Konkurs zgromadził dużo uczestników, więc bój o zwycięstwo był zacięty. Nasi uczniowie, jak zwykle, udowodnili, że są wspaniali i zawsze walczą o najwyższe nagrody. 
Drugie miejsce zajął Marcel Wawerka z klasy 1H, a Agnieszka Pośpiech z 2MG, Tomasz Furgoł i Jakub Gładysz z 2BM oraz Szymon Pielczyk z 1BM zostali laureatami! To aż połowa wszystkich nagrodzonych osób. Serdecznie gratulujemy!

Archiwa
%d bloggers like this: