Nagrodzeni wolontariusze

Obrazy newsów: tpd_2016.jpg 2 czerwca 2016 r. w RDK Strzecha, odbyło sińę XII Mińędzyszkolne Spotkanie Dzieci i Młodzieży, była to okazja, by podzińękowaæ wolontariuszom za ich pracńę. Uchwałą Zarządu TPD Oddziału Miejskiego w Raciborzu przyznano dyplomy trzem naszym uczniom – Bartłomiejowi StrózikowiPiotrowi Miklerowi oraz Jakubowi Orłowskiemu. Wszyscy wymienieni uczniowie systematycznie pracowali/pracują w ramach działającego w szkole wolontariatu. Uczniowie ci, swą determinacją, empatią oraz poświńęcaniem swego wolnego czasu, nie tylko pomagają młodzieży, ale również uczą sińę, że pomoc drugiemu człowiekowi jest bezcenna, a serce okazane innym, bńędzie drogowskazem wyznaczającym wartości w ich dorosłym życiu.