Nasi koszykarze wicemistrzami województwa!

W rozegranym 15 czerwca w Rybniku, Finale Wojewódzkim Licealiady chłopców w koszykówce „trzyosobowej”, świetnie zaprezentowali sińę koszykarze I LO. Po zwycińęstwie w turnieju rejonowym, reprezentanci naszej szkoły zmierzyli sińę z rówieśnikami z innych miast województwa śląskiego. Zwycińężyli rywali z Wodzisławia śląskiego i Knurowa.
Najważniejszy i zarazem najtrudniejszy mecz turnieju rozegrali z Rybnikiem, który po bardzo zacińętej walce, jednym punktem wygrała ekipa z Rybnika. Tym samym, koszykarze I LO wywalczyli tytuł wicemistrza województwa śląskiego.
Nasi reprezentanci grali w składzie: Wojciech Janus, Dawid Dereń, Kamil Janko i Grzegorz Lenczyk.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Wińęcej na:
http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/51060-koszykarze-i-lo-wicemistrzami-wojewodztwa-slaskiego-.html

 

Archiwa
%d bloggers like this: