Nasze dziewczńęta niepokonane w zespołowych grach sportowych!!!

Obrazy newsów: siatkarki_2_2017.jpg W ostatni dzień lutego w sali ZSO NR 2 został  rozegrany finał miejski w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju spotkały sińę reprezentacje czterech szkół: ZSO Nr 1, ZSO Nr 2, ZSOMS, CKUiZ. Po bardzo zacińętych i wyrównanych meczach, dziewczńęta naszej szkoły nie przegrywając żadnego meczu wywalczyły puchar za I miejsce! Czytaj wińęcej…

W ostatni dzień lutego w sali ZSO NR 2 został  rozegrany finał miejski w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju spotkały sińę reprezentacje czterech szkół: ZSO Nr 1, ZSO Nr 2, ZSOMS, CKUiZ. Po bardzo zacińętych i wyrównanych meczach, dziewczńęta naszej szkoły nie przegrywając żadnego meczu wywalczyły puchar za I miejsce! 
W ostatni dzień lutego w sali ZSO NR 2 został  rozegrany finał miejski w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju spotkały sińę reprezentacje czterech szkół: ZSO Nr 1, ZSO Nr 2, ZSOMS, CKUiZ. Po bardzo zacińętych i wyrównanych meczach, dziewczńęta naszej szkoły nie przegrywając żadnego meczu wywalczyły puchar za I miejsce! 

Obrazy newsów: siatkarki_2_2017_news.jpg

W ostatni dzień lutego w sali ZSO NR 2 został  rozegrany finał miejski w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju spotkały sińę reprezentacje czterech szkół: ZSO Nr 1, ZSO Nr 2, ZSOMS, CKUiZ. Po bardzo zacińętych i wyrównanych meczach, dziewczńęta naszej szkoły nie przegrywając żadnego meczu wywalczyły puchar za I miejsce!
Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Kaja Kosel, Jagoda Kurpis, Natalia Strzeduła, Monika Trafas, Ewa Kuczera, Wiktoria Kolorz, Marta Treścińska, Klaudia Czaderna, Natalia Karasiewicz i Julcia Krużołek J. Trener: Anna Leśniak- Stńęc.

Sezon 2016/2017 to pasmo sukcesów dziewcząt z ZSO Nr 1 w zespołowych grach sportowych. Nasze siatkarki dołączyły dziś do grona MISTRZYÑ RACIBORZA po wcześniejszych sukcesach koszykarek i szczypiornistek. To chyba pierwszy taki sezon, gdzie reprezentacje jednej szkoły zdobywają złoto we wszystkich grach zespołowych. Brawo Dziewczyny!

Archiwa
%d bloggers like this: