Nasze koszykarki najlepsze w rozgrywkach szkół ponadgimnazjalnych

4 marca odbyły się kolejne zmagania sportowe uczennic szkół ponadgimnazjalnych Raciborza. Do rywalizacji sportowej stanęły reprezentacje szkół w koszykówce dziewcząt. Nasze koszykarki ponownie obroniły tytuł Mistrzyń Raciborza i zapewniły sobie awans do następnego etapu rozgrywek. W czasie zmagań sportowych dziewczęta spisywały się znakomicie i w opinii kibiców i organizatorów nie miały sobie równych. Wszystkie spotkania meczowe kończyły się dużą przewagą punktową reprezentacji naszej szkoły. Skład zwycięskiego zespołu: Zuzanna Stęc kpt., Karolina Zimnicka, Aleksandra Schmidt, Maria Stugiewicz, Klaudia Czaderna, Kaja Sipel, Emilia Dziewit, Karolina Depta. Trener drużyny: usatysfakcjonowana Anna Leśniak.

Wynik końcowy zawodów:

I miejsce ZSO nr 1

II miejsce ZSO nr 2

III miejsce ZSE

Rozgrywki koszykarek zamykają tegoroczną edycję miejskich rozgrywek zespołowych gier sportowych. Nasze dziewczęta zdobyły tytuł Mistrzyń Raciborza we WSZYSTKICH!! zespołowych grach sportowych (tj. piłka nożna, piłka ręczna, piłka siatkowa, koszykówka). Panowie, jesteście z nas dumni ;)?

 

Archiwa
%d bloggers like this: