Nauczyciel jńęzyka angielskiego i muzyk

Obrazy newsów: widota_news.jpg

15 lutego 2017 r. na scenie raciborskiej “Strzechy” odbyło sińę podsumowanie projektu “ALLchemia – nauka, sztuka, zabawa” zorganizowanego przez Raciborskie Centrum Kultury. W ramach tego projektu Andrzej Widota, nasz nauczyciel jńęzyka angielskiego, wraz z Kasią Gierszewską zaprezentowali autorski projekt muzyczny Kate&Me Meet Alkahest.
Nawiązując do reguł alchemii, realizatorzy projektu sińęgnńęli po swoisty melanż dźwińęku i obrazu filmowego w celu poszukiwania nowej jakości w sztuce.
Gratulujemy pomysłu.  

Obrazy newsów: widota_news.jpg 15 lutego 2017 r. na scenie raciborskiej “Strzechy” odbyło sińę podsumowanie projektu “ALLchemia – nauka, sztuka, zabawa” zorganizowanego przez Raciborskie Centrum Kultury. W ramach tego projektu Andrzej Widota, nasz nauczyciel jńęzyka angielskiego, wraz z Kasią Gierszewską zaprezentowali autorski projekt muzyczny Kate&Me Meet Alkahest.
Nawiązując do reguł alchemii, realizatorzy projektu sińęgnńęli po swoisty melanż dźwińęku i obrazu filmowego w celu poszukiwania nowej jakości w sztuce.
Gratulujemy pomysłu. 

Zdjńęcia: Marc Bonnetin

Obrazy newsów: widota_1.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: