19.02.2018 16:32
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· e-dziennik
· Rekrutacja 2017
· Komunikaty
· Konkursy przedmiotowe
· Ubezpieczenie
Konkurs "Misja - Książka"

Jak już wiecie, w naszej szkole mamy dwie drużyny, które biorą udział w konkursie „Misja – Książka” platformy Ridero. Liczymy na Wasze głosy, ale może jeszcze bardziej przekonamy Was do wsparcia działań dziewcząt, gdy trochę więcej o nich się dowiecie. 

Drużyna z klasy 1M:

Obrazy newsów: dziennik_kwiecistych_uczuc.jpg

Od lewej: Alicja, Natalia i Sandra

Alicja Jacheć – jest wesołą dziewczyną, która uwielbia czytać, czasem niczym „Alicja z krainy czarów” przenosi się w świat wyobraźni i sama tworzy… Jest przy tym niepoprawną miłośniczką kultury wschodniej oraz fortepianu, na którym uczy się grać od około 3 lat. Uwielbia psy oraz wszystkie rodzaje czekolady – no może oprócz czekolady z rodzynkami.

Sandra Gajda – tryska humorem, zawsze ma coś do powiedzenia, ma niespożytą energię, którą - poza zainteresowaniami literackimi - rozładowuje na boisku – jest siatkarką w klubie sportowym w Krzanowicach. Ma trzy psy i królika. Czasami coś rysuje i zapisuje pomysły na opowiadania w notatniku. Miłośniczka słodyczy.

Natalia Grzeszata z kolei, poza talentem plastycznym, ma wiele innych umiejętności: gra na różnych instrumentach, pracuje w programach graficznych i muzycznych, ciągle poszerza swoje horyzonty… zawsze można na nią liczyć!

Dziennik Kwiecistych Uczuć” jest to zbiór opowiadań stworzony przez trzy uczennice z klasy I M. Przedsięwzięcie to można uznać za ich literacki debiut oraz pierwszą okazję do ujawnienia kiełkujących cicho, humanistycznych pasji.

Tematem przewodnim konkursu był DOM w szerokim tego słowa znaczeniu, dzięki czemu każde opowiadanie chwyta się go w inny sposób. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do refleksji oraz „poszukiwań” ukrytego „między zdaniami” motywu.

Przejście do następnego etapu uwarunkowane jest ilością zdobytych głosów oraz zajętym miejscem, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lekturą i oddania swojego cennego głosu.

Obrazy newsów: dziennik_kwiecistych_uczuc_ogloszenie.png

Zagłosuj na książkę:
https://ridero.eu/pl/books/dziennik_kwiecistych_uczuc/


 

Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Podanie o wydanie du...
· Wniosek o wydanie du...
· Procedura wydawania ...
· Terminarz konferencj...
· Karta projektu gimna...
Najnowsze video
· Korbielów 2017
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 4,277,786 unikalne wizyty