25.09.2017 10:00
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· e-dziennik
· Rekrutacja 2017
· Komunikaty
· Konkursy przedmiotowe
· Ubezpieczenie
Egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego
Egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego odbyły się na początku czerwca. Wyniki egzaminów zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń, a my przedstawiamy kilka zdjęć z pracującymi na egzaminie kandydatami autorstwa pani Gabrieli Habrom-Rokosz.
X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

Na X Powiatowym Festiwalu Twórczości Artystycznej w konkursie plastycznym pt. "REWOLUCJE NA TALERZU" uczniowie ZSO Nr 1 zdobyli liczne nagrody:
w kategorii gimnazjów - Marysia Kazimierczak 1g2 - I miejsce; w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: Zuzia Walesiewicz II LP - nagroda specjalna, Dorota Maciaszek II LP - I miejsce, Sabina Labud I LP oraz Mateusz Legeżyński II LP - II miejsce, III miejsce - Oliwia Szymkiewicz II LP oraz wyróżnienia - Nicole Janus I LP, Karolina Jaskóła I LP, Paulina Szramowska I LP i Michaela Tosta II LP. GRATULUJEMY !

RACIBÓRZ - HISTORIA (NIE)CODZIENNA

W Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy fotograficznej RACIBÓRZ - HISTORIA (NIE)CODZIENNA zorganizowanej w  w ramach obchodów 800-lecia nadania praw miejskich. Uczennice klasy II Liceum Plastycznego: Marta TAMBOR i Oliwia SZYMKIEWICZ znalazły się w gronie laureatów. 

Układanie kostki Rubika
Obrazy newsów: konkurs_rubik.jpg  W ramach Dnia Sportu i jednocześnie Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się konkurs w układaniu kostki Rubika. Zwycięzcą w tej konkurencji został Adam Kletta z klasy 2 matematyczno-językowej. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał Rafał Stottko, uczeń klasy 1 BC i jednocześnie członek World Cube Association.
Koncert piosenek Marka Grechuty
Obrazy newsów: grechuta_news.jpg

2 czerwca na scenie RCK "Strzecha" wystąpili młodzi artyści - uczniowie ZSO Nr 1 wraz z nauczycielami wykonując piosenki z repertuaru Marka Grechuty. Jak było? Wystarczy cytat: "Byłam, widziałam, słuchałam. Wszystkie wykonania cudowne, bez wyjątku. Trochę za krótki ten koncert. Chciałoby się jeszcze."Smile

Zdjęcia i filmik na FB.

Każdy z nas jest dzieckiem
 Obrazy newsów: dzien_dziecka_2017.jpg 1 czerwca. To dzień, kiedy każdy chętnie wraca do wspomnień z dzieciństwa. I nie ważne, ile mamy lat, tego dnia dobrze jest poczuć się jak dzieciak! W tym roku beztroskiej zabawie w prawdziwie sportowo – artystycznym duchu oddali się uczniowie i nauczyciele ZSO Nr 1. Czytaj więcej...
Międzyszkolne spotkanie Przyjaciół Dzieci
Obrazy newsów: tpd_2017.jpg

W dniu 6 czerwca 2017 r. w auli Gimnazjum nr 3 w Raciborzu odbyło się spotkanie TPD, było ono okazją do wręczenia odznaczeń nauczycielom, którzy wykazują się bezinteresownym zaangażowaniem w pracę na rzecz dzieci i młodzieży. W tym roku nauczycielka naszej szkoły, Pani Katarzyna Kwiotek, odebrała właśnie takie wyróżnienie. W czasie spotkania  podsumowany został konkurs plastyczny pt. „Czytam bo lubię”  - wśród  laureatów  znaleźli się  uczniowie naszego gimnazjum: Philipp Fuchs, Aleksandra Kwaśniewicz, Julianna Koczy i Agnieszka Sopel, (opiekunem prac uczniów była Pani Katarzyna Kwiotek).
Imprezę uświetniły Paulina, Wiktoria i Marta z trio AppassionatoSmile

Konkurs Języka Angielskiego FOX 2017
Obrazy newsów: fox.png

Znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX 2017. Najlepszy wynik należy do Michała Gaja z klasy 2g2, który otrzymał dyplom z wynikiem bardzo dobrym i nagrodę rzeczową, dyplomy z wynikiem dobrym otrzymali: Paweł Marcinek z 2AM, Daniel Korczok z 3g1 oraz Grzegorz Adamek z 3MF. Wszystkim gratulujemy!

 Szkolny Opiekun Konkursu

Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Josepha von Eichendorffa
Obrazy newsów: konkurs_eichendorff_2017.jpg 30.05.2017 r. odbył się w Łubowicach Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Josepha von Eichendorffa. Laureatami konkursu zostali: Marta Burszyk, Karolina Koletzko, Paulina Otlik i Michael Gorgosch z gimnazjum oraz Sara LopoczNicolina Posmyk, Natalia BedrunkaDawid Bedrunka i Jakub Kupka z liceum. Zostaną oni uhonorowani na uroczystej gali, która odbędzie się dnia 14.06.2017 r. o godzinie 16.00 w Domu Kultury „Strzecha”. Czytaj więcej...
Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Podanie o wydanie du...
· Wniosek o wydanie du...
· Procedura wydawania ...
· Terminarz konferencj...
· Karta projektu gimna...
Najnowsze video
· Korbielów 2017
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 3,291,386 unikalne wizyty