19.02.2018 16:29
Nawigacja
Ostatnie Obrazy
Ostatnie artykuły
· e-dziennik
· Rekrutacja 2017
· Komunikaty
· Konkursy przedmiotowe
· Ubezpieczenie
Plan lekcji
plan2012.gif Dodano aktualny plan lekcji dla uczniów i nauczycieli. Znajduje się on w nawigacji poziomej oraz bezpośrednio pod linkiem dostępnym w dalszej części newsa.
Bliskie spotkania z raciborską przyrodą
zaj_plener_rokosz.jpg Tegoroczne zajęcia z podstaw fotografii i filmu w raciborskim "Plastyku" rozpoczęły się w pierwszym tygodniu września w wyjątkowej "pracowni", tj. leśno-stawowym rezerwacie przyrody "Łężczok" pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz i nauczyciela biologii oraz autora proekologicznych filmów o w/w rezerwacie - mgr Stanisława Różyckiego.
Więcej informacji oraz linki do galerii zdjęć autorstwa dr Gabrieli Habrom - Rokosz i Agnieszki Sochiery znajduje się w dalszej części newsa.

Słownik Oxford

mzm_mnvrrgld.jpg
W poziomym oraz pionowym panelu nawigacyjnym umieszczone zostało przekierowanie do Oxford Advanced Learner’s Dictionary, czyli słownika języka angielskiego zawierającego definicje, idiomy czy synonimy wyrazów.
Ogólnopolski sukces Karoliny Majkowskiej
majk_zaj.jpg

Z przyjemnością zawiadamiamy o kolejnym sukcesie uczniów Liceum Plastycznego – uczennica klasy 2 LP, Karolina Majkowska, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim "Pejzaże miast – dworce", którego organizatorem był Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu. Pozostałe nagrodzone prace prezentowane są na stronie opolskiego Liceum Plastycznego.

Grafika Karoliny została
przedstawiona w dalszej części newsa.

Biwak na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej
jura_zaj.jpg W dniach od 7 do 9 września grupa uczniów z naszej szkoły wyruszyła wraz z Panem Damianem Krężlewskim na biwak. Celem wyprawy była tradycyjnie już Jura Krakowsko - Częstochowska.

Galeria zdjęć oraz więcej informacji na temat wycieczki znajdują się w dalszej części newsa.
Stypendium Raciborskiego Funduszu Lokalnego "Mecenat XIV"
ogloszeniazso.gif

Program stypendialny adresowany jest do uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, kryteria jakie należy spełnić, by wniosek kandydata został rozpatrzony przez komisję:


  • miejsce zamieszkania kandydata – Racibórz;

  • trudna sytuacja materialna rodziny;

  • odpowiednia średnia ocen kandydata za poprzedni rok szkolny (gimnazjaliści - średnia powyżej 4,5 natomiast uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – średnia powyżej 4,3);

Wszelkich informacji na temat stypendium, udziela koordynator Fundacji - Pani Helena Kitzinger, w siedzibie Fundacji Raciborskiego Funduszu Lokalnego, w Raciborzu, przy ul. Rzeźniczej 8 lub pod numerem telefonu: 32 418 15 93.

Wnioski należy składać w siedzibie w/w fundacji, do dnia 21 września 2012roku.

Zmiana terminu sprawdzianu umiejętności językowych z języka angielskiego
anglia.gif Sprawdzian umiejętności językowych z języka angielskiego dla klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego został przesunięty na 3 września godz. 12.00
Rozpoczęcie roku szkolnegodo_zaj.jpg Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 3 września 2012 o godz. 13.30 dla Gimnazjum i dziennego Liceum, natomiast dla Liceum wieczorowego o godz. 15.30.
Uczniowie Liceum Plastycznego na Tygodniu Sztuki w Gut Saathain
img_9188_800x533_200x133.jpg W dniach od 29 lipca do 5 sierpnia 2012 roku uczniowie Liceum Plastycznego w Raciborzu, zaproszeni przez partnerski powiat raciborskiego Starostwa – Elbe-Elster, wzięli udział w międzynarodowych warsztatach artystycznych w ramach 5. Międzynarodowego Tygodnia Sztuki Dzieci i Młodzieży w Gut Saathain.
Więcej informacji oraz link do galerii zdjęć znajdują się w dalszej części newsa
Kontakt z ZSO nr1

47-400 RACIBÓRZ UL. KASPROWICZA 11
TEL. 32 / 415 44 52
FAX 32 / 414 03 24

e-mail : lo1@raciborz.com.pl
Najnowsze video
ZSO 1 na Facebooku

Promowane strony
Ostatnie pliki
· Podanie o wydanie du...
· Wniosek o wydanie du...
· Procedura wydawania ...
· Terminarz konferencj...
· Karta projektu gimna...
Najnowsze video
· Korbielów 2017
· Turniej Halowej Pi...
· Finały Miejskie ko...
· Finały miejskie sz...
· Studniówka 2013
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 4,277,773 unikalne wizyty