Nowy rok szkolny z kolejnym projektem Erasmus+

Z przyjemnością informujemy, że Agencja Narodowa programu Erasmus + zdecydowała o przyznaniu naszej szkole kolejnego, trzeciego już grantu na realizację francusko-angielskiego projektu “Vivre au Vert pour un avenir inclusif et durable/ Green Living  for a sustainable and inclusive future”.
Przez najbliższe 2 lata, uczniowie naszej i francuskiej szkoły Lycée Les Rimains z Saint Malo, będą wspólnie zajmować się kwestiami ekologii, ochrony środowiska, źródeł energii odnawialnych oraz realizować działania przeciwdziałające odrzuceniu społecznemu.
To kolejna okazja dla naszych uczniów na nowoczesne kształcenie językowe i kulturowe, zdobycie nowych kontaktów i doświadczeń społecznych, naukę metodą projektu, rozwój umiejętności cyfrowych.

Koordynatorkami projektu są nauczycielki języka francuskiego – p. Joanna Kazimierczak i p. Małgorzata Sokołowska.

Zachęcamy do częstego odwiedzania zakładki na stronie szkoły poświęconej projektom Erasmus+. Znajdziecie tam informacje o nadchodzących wydarzeniach, działaniach oraz rekrutacji do mobilności.

Archiwa
%d bloggers like this: