Spotkanie autorskie w ramach festiwalu OFFO’2019

W ramach VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO’2019 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu zorganizowane zostało spotkanie autorskie dla uczniów Liceum Sztuk Plastycznych oraz zainteresowanych uczniów I LO z pasjonatami fotografii tradycyjnej.
Witold Englender – organizator wystaw popularyzujących historię fotografii, właściciel Galerii “Ciasna” w Jastrzębiu Zdroju, współorganizator OFFO’2019 oraz Krzysztof Łapka – fotografik, animator kultury i kurator Galerii DeKa w Domu Kultury w Chwałowicach, zapoznali uczestników spotkania z ideą Festiwalu. Prezentując wybrane prace fotograficzne i filmowe twórców fotografii otworkowej OFFO’2019 z różnych krajów, odsłonili rąbek tajemnicy tej wyjątkowo kreatywnej fotografii.
Autorem fotorelacji jest Szymon Mucha (Liceum Sztuk Plastycznych).
Archiwa
%d bloggers like this: