O jeden krok bliżej do spotkania w Marsylii

Od wielu miesięcy marzymy o normalności. Chcielibyśmy móc już swobodnie się spotkać z przyjaciółmi, odwiedzać piękne miejsce czy podróżować. Niestety, pandemia wystawiła nas na długą próbę cierpliwości.

Dlatego w naszych 3 projektach realizowanych w ramach programu Erasmus + rozpoczęliśmy cykl spotkań międzynarodowych online.

4.02.20201 r. odbyło się pierwsze z nich – w ramach projektu “Renforcer le bien-être des élèves“.

W czasie godzinnego spotkania na platformie Google Meet uczniowie i nauczyciele z Francji, Turcji, Rumunii i Polski opowiadali o realiach swojego życia w czasie pandemii, o spotykanych trudnościach, ale także radościach, jakie przeżywają na co dzień, o sposobie na przetrwanie w oczekiwaniu na upragnioną normalność.

Spotkanie online było okazją do bliższego poznania się, rozmów po angielsku, a przede wszystkim doskonałą zabawą poprzez udział w grach integracyjno-językowych. Dzięki spotkaniu nabraliśmy ponownie chęci i motywacji do kolejnych działań projektowych.

Następne spotkania będą odbywały się cyklicznie już w najbliższych tygodniach.

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: