Odbiór świadectw maturalnych

Drodzy Absolwenci,

11 sierpnia 2020 roku poznacie swoje wyniki egzaminu maturalnego. Już od godziny 8.00 będą dostępne w serwisie dla zdających na stronie OKE Jaworzno https://oke.jaworzno.pl/www3/2019/11/20/serwisy-dla-zdajacych/ Logowanie przez PESEL i podane wcześniej hasła.

Rozdanie świadectw maturalnych będzie miało miejsce w naszej szkole 11 sierpnia 2020 r. od godziny 12.00 do godz. 12.45 najlepiej w kolejności alfabetycznej (około minuty na każdego z Was). Pamiętajcie, żeby osoba, która za Was odbiera świadectwo miała upoważnienie. Najważniejsza jest kwestia reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja rąk, odstęp).

Wydawanie świadectw odbywać się będzie według następującego grafiku:

Klasa 3H – sala nr 2 (wejście główne)

Kasa 3BJ – sala nr 20 (wejście od podwórza)

Klasa 3B – sala nr 13 (wejście od ogrodu)

Klasa 3M – mała sala gimnastyczna (wejście od boiska)

Od 12.30 do 13.00 – klasa 4LP – sala 19 (wejście główne).

Jeżeli ktoś z Was nie będzie mógł odebrać świadectwa 11 sierpnia 2020 r., może przyjść w kolejnych dniach do sekretariatu – po uprzednim umówieniu się telefonicznie.

Marzena Kacprowicz

Nastpęne

Archiwa
%d bloggers like this: