Oferta warsztatów psychologicznych dla uczniów LSP

 Zachęcamy uczniów Liceum Sztuk Plastycznych do skorzystania z oferty przygotowanej przez Centrum Edukacji Artystycznej. Szczegóły poniżej.

Uczniowie szkół artystycznych,

Z uwagi na trudną dla Was sytuację, wynikającą z przedłużającego się stanu pandemii, która to sytuacja powoduje konieczność izolacji społecznej, zdalnego nauczania oraz wymaga wprowadzenia ograniczeń w czasie ferii zimowych, zespół psychologów Centrum Edukacji Artystycznej przygotował dla Was cykl warsztatów psychologicznych o wspierającym i rozwojowym charakterze.

Warsztaty odbywać się będą właśnie w ferie, w formie online, na platformie Zoom.

Zapoznajcie się z tematyką warsztatów oraz z terminami. Jeśli macie ochotę możecie samodzielnie zapisać się na warsztaty, wysyłając e-mail do 30 grudnia 2020 r. na adres [email protected]

W treści maila należy podać

Imię i nazwisko:

Nazwa szkoły i miasto:

Klasa:

Tytuł warsztatu:

Termin warsztatu:

Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona do 70 osób. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają niezwłocznie odpowiedź, czy zostały zakwalifikowane, a po 4 stycznia 2021 r. otrzymają dane do zalogowania się na warsztaty. Jedna osoba może zapisać się maksymalnie na dwa warsztaty. Każdy warsztat zaplanowany jest na dwie godziny lekcyjne. (…)

Szczegółowy wykaz warsztatów poniżej. W imieniu Dyrekcji Centrum Edukacji Artystycznej oraz
w imieniu prowadzących – serdecznie zapraszam.

St. Wizytator CEA ds. poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego

dr Anna Nogaj

Archiwa
%d bloggers like this: