Ogólnopolski sukces fotograficzny Victorii Malcharek z Liceum Sztuk Plastycznych

Z ogromną radością pragnę poinformować o sukcesie Victorii Malcharek – uczennicy klasy 3LP(fot) Liceum Sztuk Plastycznych ZSO1, która zdobyła tytuł – LAUREATKI II NAGRODY w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “ŻYWE OBRAZY” za wielkoformatową fotografię “Mleczarka”, inspirowaną obrazem “mistrza światłocienia ludzkich Dusz” –  Johannes’a Vermeer’a van Delft o tym samym tytule. W roli mleczarki, jako modelka wystąpiła Julia Łubik 3LP(fot). Koleżanki z grupy fotograficznej – Jagoda Główka, Paulina Habrom, Emilia Krawczyńska, Oliwia Morawiec i Michalina Żebrowska zaangażowany się w tworzenie projektu, jako zespół współpracujący (obsługa blend, makijaż, charakteryzacja, aranżacja sceny we wnętrzu pracowni fotograficznej). Jak się okazuje, dobra współpraca w zespole, to cenna umiejętność! Victorii serdecznie gratuluję, a wszystkim moim uczniom życzę osiągnięcia podobnych sukcesów.

Gabriela Habrom-Rokosz

Więcej informacji na stronie organizatora Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego “ŻYWE OBRAZY”:

http://www.gckgrajewo.pl/art,1698,konkurs-fotograficzny-zywe-obrazy-wyniki-i-wystawa-prac

Gratulujemy Victorii Malcharek oraz jej koleżankom z klasy 3 LP (fot):  Julii Łubik, Jagodzie Główce, Paulinie Habrom, Emilii Krawczyńskiej, Oliwii Morawiec i Michalinie Żebrowskiej, a także opiekunce grupy, którą jest nauczyciel fotografii artystycznej – pani dr Gabrieli Habrom-Rokosz.

 

Archiwa
%d bloggers like this: