Ogromny sukces uczennic naszej szkoły

Obrazy newsów: olimpiada_niem.jpg

Uczennice naszej szkoły osiągnńęły wielki sukces w finale  XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Jńęzyka Niemieckiego, który odbył sińę w dniach 28-30 marca w Poznaniu.

Vanessa Zwick uzyskała tytuł laureata, zajmując  4 miejscePaulina Mucha została laureatem zajmując 7 miejsceSandra Mikołajec otrzymała tytuł finalisty.

W olimpiadzie ogólnie brało udział około 25 tysińęcy uczniów, a w poznańskim finale 66.

Serdecznie gratulujemy!

Obrazy newsów: olimpiada_niem.jpg