Olimpiada Języka Niemieckiego

6.11.2017 roku przeprowadziliśmy w naszej szkole pierwszy etap Olimpiady Języka Niemieckiego. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami leksykalnymi i gramatycznymi. Musieli również przetłumaczyć zdania oraz zareagować na określone reakcje. Za bezbłędne rozwiązanie testu można było uzyskać 100 punktów. Po weryfikacji testów przez komisję w Sosnowcu 14 uczniów przeszło do drugiego etapu:

 1. Natalia Ficoń
 2. Nikolina Posmyk
 3. Julia Lużyna
 4. Laura Szafarczyk
 5. Dawid Kettner
 6. Sara Lopocz
 7. Tomasz Wyleżych
 8. Monika Waniek
 9. Wiktoria Porąbka
 10. Klara Gotzmann
 11. Michael Pasker
 12. Michael Gorgosch
 13. Dawid Bedrunka
 14. Monika Trojańska

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach. Trzymamy kciuki!

 

Archiwa
%d bloggers like this: