Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"

Obrazy newsów: bartek_stozik.jpg

W niedzielńę 29 stycznia 2017 roku Bartłomiej Strózik z klasy 3 MF brał udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki, do którego zakwalifikował sińę jako jedyny uczeń z Raciborza. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: bartek_stozik.jpg W niedzielńę 29 stycznia 2017 roku Bartłomiej Strózik z klasy 3 MF brał udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki, do którego zakwalifikował sińę jako jedyny uczeń z Raciborza.

Konkurs odbył sińę w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Sosnowcu.

Obrazy newsów: bartek_s_1.jpg

Bartek miał do rozwiązania 7 trudnych zadań, za które w sumie można zdobyæ 100 punktów. Aby przejśæ do III etapu, trzeba otrzymaæ przynajmniej 70% punktów. Na wyniki bńędziemy musieli jednak jeszcze trochńę poczekaæ, gdyż mają pojawiæ sińę dopiero pod koniec marca. Mamy nadziejńę, że Bartkowi sińę powiedzie i zakwalifikuje sińę do finału.

Obrazy newsów: bartek_s_2.jpg

Bartłomiejowi gratulujemy dotychczasowego sukcesu i życzymy powodzenia, tym bardziej, że czeka go jeszcze udział w rejonowych rozgrywkach Olimpiady Matematycznej w dniach 24 i 25 lutego 2017 roku.

Gratulujemy także opiekunowi naukowemu ucznia, którym jest pani Joanna Karkocha.

 

Archiwa
%d bloggers like this: