Paweł i Bartek laureatami konkursu z geografii!

Mamy powody do radości. Świetnie wypadła dwójka naszych gimnazjalistów, PAWEŁ GRUSZKA oraz BARTŁOMIEJ PŁACZEK, podczas finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii, organizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty.

W środę 7 marca uczniowie klasy III g2 przystąpili do ostatniego etapu rywalizacji, zmierzając się z testem wielozadaniowym z zakresu znajomości geografii Polski, wymagającego od uczestników kompleksowej wiedzy i szerokich umiejętności praktycznych. W podsumowaniu zdobyli tytuł laureata. Jest to tym większy sukces, zważając na to, że nasi uczniowie byli jedynymi reprezentantami Raciborza
w wojewódzkich zmaganiach.

Ta najlepsza i utalentowana dwójka geografów zapewniła sobie, poza prestiżowym zwycięstwem, zwolnienie z obowiązku przystąpienia do części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego, uzyskując maksimum możliwych punktów i, tym samym, przywileje w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół średnich.

Serdecznie gratulujemy laureatom, życząc kolejnych sukcesów

Archiwa
%d bloggers like this: