Piłka siatkowa dziewcząt – rozgrywki ruszyły!

W pierwszym tygodniu po feriach, 16 lutego 2018 r. nasza szkolna reprezentacja siatkarek zainaugurowała sezon zespołowych rozgrywek drużynowych, organizowanych w ramach kalendarza Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego.

W sali Arena do zawodów przystąpiły żeńskie reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych Raciborza. Drużyna ZSO Nr 1 broniła mistrzowskiego tytułu z poprzedniego roku. Doświadczone zawodniczki naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji zajęły II miejsce. Dziękujemy zawodniczkom trzecich klas, które już ostatni raz zagrały w naszym siatkarskim teamie: Kai, Jagodzie, Ewuni, Natalii, Monice. Niezależnie od wyniku zawsze byłyście najlepsze :)!

Skład zespołu: Kaja Kosel kpt., Jagoda Kurpis, Ewa Kuczera, Natalia Strzeduła, Monika Trafas, Wiktoria Kolorz, Klaudia Czaderna, Anna Dąbkowska, Sandra Gajda, Patrycja Solich. Trener: Anna Leśniak – Stęc.

Archiwa
%d bloggers like this: