Piłkarki nożne w finale Licealiady

W środę, 5 czerwca, na Orliku SP nr 4, rozegrano półfinał Licealiady województwa śląskiego w piłce nożnej dziewcząt. Rewelacyjnie spisały się w nim nasze dziewczyny.

Pierwszy mecz turnieju przyszło im rozegrać z najtrudniejszym przeciwnikiem, drużyną I LO z Wodzisławia Śląskiego. Okazało się, że nasze piłkarki są w rewelacyjnej formie strzeleckiej i pomimo bardzo dobrej gry przeciwniczek, mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla ZSO nr 1.

Wyjątkowy upał towarzyszący zawodom, dodatkowo nadszarpnął siły zawodniczek. Tym trudniej, po zaledwie 20 minutach przerwy, było zmobilizować się do gry przeciwko III LO z Żor. Zwycięstwo w tym meczu gwarantowało nam awans do najlepszej czwórki województwa śląskiego.
„… bo jak nie MY to kto? … (jak śpiewa Mrozu), po dobrej grze 7:1 zwycięża ZSO nr 1 z Raciborza! JESTEŚMY w FINALE!!!
Wszystkie nasze dziewczyny zasłużyły na słowa uznania, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyła kapitan naszej drużyny Paulina Herzog, która bezlitośnie „dziurawiła” bramkę przeciwniczek. 🙂
Finał Licealiady Województwa Śląskiego w piłce nożnej dziewcząt, z udziałem naszych reprezentantek, zostanie rozegrany 18 czerwca w Bieruniu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Skład drużyny ZSO nr1: Paulina Herzog, Marta Pietrzkiewicz, Sandra Jokel, Julia Jacek, Julia Ignacy, Karolina Giet, Sandra Poznańska, Milena Tarnawska i Zofia Wróbel.

Więcaj na:

https://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/74155-dominacja-pilkarek-zso-nr-1-w-licealiadzie

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Archiwa
%d bloggers like this: