Pitch Day, czyli podsumowanie projektu z zakresu przedsiębiorczości

W dniu 14.12.2018 r. na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyło się podsumowanie projektu “Szkoła młodych przedsiębiorców”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań ekonomicznych wśród młodzieży oraz prezentacja własnego pomysłu na biznes.

Nasz zespół, w skład którego weszli: Maria Kazimierczak, Julia Mokry, Paulina Szincel, Łukasz Czogalik i Szymon Pielczyk przygotowali projekt intuicyjnej aplikacji “Scandrobe”. Dzięki jej funkcjom skanowania i wyszukiwania informacji obrazem, potencjalny klient miałby w zasięgu ręki niezliczoną ilość ubrań i akcesoriów do wyboru, bez konieczności biegania po sklepach, sprawdzania dostępności rozmiarów czy cen…

 

Więcej informacji o samym pomyśle na “Scandrobe” znajdziecie tutaj: http://prezi.com/bajusx4wu3df/?utm_campaign=share&utm_medium=copy

 

Archiwa
%d bloggers like this: