Po prostu niebo w gębie!

Zdrowe odżywianie bez słodkości? Nie ma mowy! Każdemu się należy coś na złoty ząb. Z okazji 20. rocznicy istnienia Europejskiego Dnia Języków, uczniowie naszej szkoły przygotowali pyszne desery fit i to bez wyrzutów sumienia! Yolo! Zanim wszystko wchłonęli, niektórzy zdążyli zrobić kilka zdjęć i przełożyć swoje przepisy na jeden z języków uczonych w naszej szkole. Ogar! Wszystkie prace przesłane na Classroom oceniała Komisja składająca się z grupy językowców i ekspertów do spraw wizualnych. W przepisach sprawdzano poprawność językową i stopień trudności. Ponadto uczniowie lajkowali najlepsze, ich zdaniem, zdjęcia. Oto zwycięzcy:

Wiktoria Błaszczok (1LSP) – I miejsce, Emilia Pałczyńska (1JW) – II miejsce, Milena Wawrzynek (1JW) – III miejsce.

Natomiast najwięcej prac przesłała klasa 1B (aż 10 przepisów), a następna w kolejności była klasa 1JW (7 przepisów). Brawo! Podano do stołu.

Co więcej, kolejny raz uczniowie naszej szkoły zdali egzamin z języka niemieckiego na poziomie A2/B1 zdobywając tym samym międzynarodowy certyfikat językowy DSD I. Sześciu spośród nich otrzymało wyróżnienie za bardzo dobre wyniki. Przy okazji Europejskiego Dnia Języków wręczone zostały dyplomy oraz wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy EDJ: nauczyciele języków obcych

Archiwa
%d bloggers like this: