Podręczniki na nowy rok szkolny

Informujemy, że listy podręczników znajdziecie w zakładce Życie szkolne – Strefa Ucznia – Podręczniki 

Uczniowie szkół średnich nie mają refundowanych podręczników, ale rodzice mogą skorzystać z rządowego programu Dobry Start.

Uczniowie po szkole podstawowej powinni zaczekać z zakupem podręczników (przynajmniej z przedmiotów, dla których przewidziane jest rozszerzenie) do momentu zatwierdzenia grup z rozszerzeniami, co nastąpi na początku sierpnia. W razie wątpliwości podręcznik będzie można zakupić na początku roku szkolnego po konsultacji z nauczycielem.

Kandydaci do klas I po gimnazjum nie będą mogli później odsprzedać swoich podręczników, więc radzimy, by wzięli to pod uwagę zaopatrując się w podręczniki na ten rok szkolny – najlepszą opcją będzie zakup podręczników używanych.

 

Archiwa
%d bloggers like this: