Podsumowanie konkursu „Dynia Halloweenowa”

Powyżej zwycięskie prace autorstwa Anety Siegmund

W dniach od 22-30 listopada można było nadsyłać prace na konkurs „Dynia Halloweenowa” (link do regulaminu: http://zso1raciborz.pl/konkurs-samorzadu-uczniowskiego-dynia-halloweenowa/ ). Uczniowie ZSO 1 w Raciborzu nadesłali 6 prac konkursowych. Po ocenie komisji konkursowej w której skład wchodzili: pani Beata Paduch, pani Ewa Teodorowicz-Tomaszek, pan Roman Szczasny, oraz wiceprzewodnicząca SU Amelia Mandera ustalono:

1 miejsce zajęła praca nadesłana przez Anetę Siegmund, ucz. kl. 2 Bp

2 miejsce zajęła praca nadesłana przez Magdalenę Kupczyk, ucz. kl. 3 MD

3 miejsce zajęła praca nadesłana przez Wiktorię Cynarską, ucz. kl. 2 B

Serdeczne gratulacje!

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Osoby nagrodzone, proszone są o kontakt z panią pedagog Ewa Teodorowicz-Tomaszek w celu odebrania nagród.

Wszystkie nadesłane prace prezentujemy w galerii:

Archiwa
%d bloggers like this: