Podsumowanie Konkursu o Kardynale Stefanie Wyszyńskim

W pierwszym pełnym tygodniu czerwca w naszej szkole odbył się zapowiadany wcześniej konkurs dotyczący postaci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To małe uwieńczenie czasu, jaki poświęciliśmy na zapoznanie się z tą wielką postacią w historii Polski, ale także w historii Kościoła, również w wymiarze powszechnym.

W tym tygodniu uhonorowaliśmy najlepszych nagrodami książkowymi, związanymi z osobą kard. Wyszyńskiego. Gratulacje i nagrody popłynęły do (kolejność od najwyższej punktacji):  Julii Żyły (2MM), Agnieszki Herzog (2MDp), Marii Ziegler (IH), Wiktorii Fulneczek (2MDp), Felicji Pytlik (IH), Wiktorii Kuroczik (2MDp) i Anny Kazimierczak (2MDp). Gratulujemy! 😊

Gratulacje i podziękowania także dla wszystkich biorących udział w tej akcji – każdy przecież choć odrobinę mógł poszerzyć swoje horyzonty i poznać postać Prymasa Tysiąclecia. 😊

ks. Andrzej Glinka

Archiwa
%d bloggers like this: