Podsumowanie XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

W dniu 9 czerwca br. uczestniczyliśmy w podsumowaniu tegorocznej edycji konkursu, raz jeszcze przypominając sobie świetne wyniki naszych uczniów na szczeblu diecezjalnym – II miejsce Dominiki Ściepury (2Mp) i VI miejsce Rafała Potrackiego (2Bp).  Nasi diecezjalni finaliści, uczestniczyli także pod koniec maja w etapie finałowym na szczeblu krajowym. Nie udało się tym razem znaleźć w ścisłej czołówce, ale wyników nie musieli się absolutnie wstydzić.

Spotkanie z ks. Biskupem, z gronem finalistów diecezjalnych, wręczenie nagród i przy okazji zwiedzanie Opola – z pewnością miło wpisało się w ten czerwcowy dzień.

Naszym uczniom, również tym, którzy brali udział w etapie szkolnym – SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu.

Poniżej link do strony Gościa Opolskiego (artykuł i zdjęcia):

https://opole.gosc.pl/doc/6918327.To-byl-trudny-konkurs

Jest również zapowiedź dłuższej relacji w papierowym wydaniu Gościa Opolskiego – czekamy niecierpliwie 😊

ks. Andrzej Glinka

Archiwa
%d bloggers like this: