Półfinały Wojewódzkie w Piłce Ręcznej Dziewcząt

9 kwietnia 2018 r. szkolna reprezentacja szczypiornistek wzięła udział w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do Rybnika przyjechały szkolne reprezentacje z Żor, Jastrzębia, Żywca i Raciborza. Turniej rozegrano systemem pucharowym. W losowaniu nasz zespół trafił na faworyta turnieju – drużynę z Żywca. Mecz między nami odbył się jako pierwszy i był bardzo trudny dla Raciborzanek. Nasze meczowe rywalki grały bardzo dobrze lecz niestety chwilami zbyt agresywnie, co niejedna nasza zawodniczka odczuła dosłownie na własnej skórze. Mimo przegranej 17 : 27 mecz był dobry –  zacięty i ciekawy. W drugim meczu spotkałyśmy się z reprezentacją z Jastrzębia. W tym meczu od początku nasze zawodniczki zyskały przewagę, by ostatecznie zakończyć mecz wynikiem 15 : 7. To zwycięstwo zapewniło nam zdobycie III miejsca na Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej. Gratulujemy!

Skład szkolnej reprezentacji w piłce ręcznej:

Nikolina Posmyk, Klara Gotzmann, Nicole Gabryel, Ewa Kuczera, Natalia Strzeduła, Kaja Kosel, Sabina Cielanga, Zuzanna Stęc, Ola Schmidt, Dominika Stawarz, Kaja Sipel. Trener zespołu: Anna Leśniak – Stęc.

Archiwa
%d bloggers like this: