Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 23 kwietnia 2018 roku odbył się XI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów klas siódmych szkół podstawowych, którego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu.

W konkursie wzięło udział 47 uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych w Raciborzu, a także powiatu raciborskiego i powiatów ościennych.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, test konkursowy składał się z 60 pytań jednokrotnego wyboru, sprawdzających znajomość gramatyki i leksyki. Sprawdzaniem prac zajęło się Jury konkursu, składające się z nauczycieli szkół uczestniczących w konkursie.

W tym roku poziom był jak zwykle bardzo wyrównany. Najwięcej punktów, a tym samym pierwsze miejsca zdobyli:

I miejsce ex-aequo

Karolina Kupczyk – opiekun Izabela Pielczyk  oraz Michał Gaj – opiekun Aneta Gurazda

II miejsce

Adam Kuschnik – opiekun Ewa Kuczera

III miejsce

Jessika Bajak – opiekun Agnieszka Czyszczoń.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Archiwa
%d bloggers like this: