Pożegnanie

Z niedowierzaniem i ogromnym smutkiem przyjńęliśmy wiadomośæ o tym, że 15 marca 2014 roku
zmarł absolwent I LO z roku 2009 KRZYSZTOF śWI¯EWSKI. Miał 23 lata.

Pogrzeb Krzysztofa w czwartek 20 marca 2014 o godz. 11:00 w Markowicach.

Wspomnienie w rozwinińęciu.

zmarł absolwent I LO z roku 2009 KRZYSZTOF śWI¯EWSKI. Miał 23 lata.

Pogrzeb Krzysztofa we czwartek 20 marca 2014 o godz. 11:00 w Markowicach.

Krzysiek był z tych, przed którymi świat stoi otworem: przystojny, rzutki, oczytany, komunikatywny, dowcipny i powszechnie lubiany. Był świetnym humanistą z żyłką radiowca (pracował w szkolnym radiowńęźle, a potem jako dziennikarz redakcji radiowej „Mittendrin”). Miał nadzwyczajną cechńę – gorąco angażował sińę we wszystko, w czym uczestniczył: w klasie, szkole i Kościele. Przy tym miał zmysł prawdziwego organizatora – rzetelnego i odpowiedzialnego. Ukończył Stosunki Mińędzynarodowe we Wrocławiu. Współpracował z RSS Nasze Miasto. Miał tyle planów! Jego odejście głńęboko nas poruszyło. Z Nim, takim, jakiego go znaliśmy, świat byłby na pewno lepszy.  (Bjot)