Wielki sukces Kamili Kruczek na Ogólnopolskim Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć autorstwa pani dr Gabrieli Habrom-Rokosz i pana Marka Rokosza prezentujących wernisaż prac dyplomowych tegorocznych absolwentów naszego Liceum Plastycznego w ramach XIV Ogólnopolskiego Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych makroregionu południowo-zachodniego w Zespole Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Biennale organizowane jest w czerwcu przez Centrum Edukacji Artystycznej przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie i zostało połączone z seminarium i konferencją dyrektorów. Miło nam również poinformować, że wśród osób nagrodzonych znalazła się tegoroczna absolwentka raciborskiego Liceum Plastycznego – KAMILA KRUCZEK, której dyplom z fotografii artystycznej, wykonany pod kierunkiem pani dr Gabrieli Habrom-Rokosz, zdobył WYRÓŻNIENIE. Wyróżnienie zdobyła także promotor Kamili, pani dr Gabriela Habrom-Rokosz. Gratulujemy wielkiego sukcesu!

Fragmenty wyróżnionej pracy dyplomowej pt. MASKA, a także zdjęcie samej autorki:

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Zespołu Szkół Plastycznych w Częstochowie:

http://plsp.ids.czest.pl/news.php

Zdjęcia z montażu prac:

Archiwa
%d bloggers like this: