Radosne kolędowanie tuż przed świętami

W piątek 21 grudnia 2018 r. odbyły się klasowe “wigilijki”. Każda z nich przebiegała inaczej i na swój sposób uroczyście. Były życzenia, opłatek, prezenty i śpiew kolęd. W auli kolędowanie  w większym gronie poprowadził ks. Andrzej Glinka. Na scenie pojawili się odważni i utalentowani kolędnicy z różnych klas.

Przed szkolną publicznością zaprezentowali się również laureaci konkursów, o których pisaliśmy wcześniej.

Zgromadzona młodzież miała też okazję po raz ostatni podziękować gromkimi brawami za pracę pani pedagog Katarzynie Adamek-Chwalczyk, która z końcem roku opuściła nasze szkolne grono.

Poniżej fotorelacja z piątkowego kolędowania autorstwa Jagody Główki i Julii Łubik z Liceum Plastycznego oraz pani Gabrieli Habrom-Rokosz.