Rejonowe rozgrywki w tenisie stołowym

W ubiegłym tygodniu zostały przeprowadzone międzyszkolne drużynowe rozgrywki w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach na poziomie rejonu udział wzięły drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych z Raciborza i Czerwionki. Naszą szkołę reprezentowała drużyna zarówno dziewcząt jak i chłopców. Po rozegraniu meczy systemem “każdy z każdym” w ostatecznej klasyfikacji drużyna chłopców ZSO nr 1 zajęła II miejsce, a drużyna dziewcząt miejsce III! Zespół chłopców zagrał w składzie: Dominik Depta, Patryk Dyrszka i Szymon Plewa. Zespół dziewcząt tworzyły: Aleksandra Schmidt, Nanda Kampik i Justyna Buks. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy! Oli, Dominikowi i Patrykowi składamy wielkie podziękowania za wieloletnie reprezentowanie barw naszej szkoły – to już niestety ich ostatni rok zmagań na szkolnej, sportowej arenie.

Archiwa
%d bloggers like this: