Rozgrywki koszykówki dziewcząt

1 marca 2018 r. w sali Arena w Raciborzu reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w międzyszkolnych rozgrywkach sportowych w koszykówce dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych Raciborza. W największej hali sportowej miasta spotkały się reprezentacje czterech szkół: CKUiZ Nr 1, ZSOMS, ZSO NR 1 i ZSO NR 2. Ustalono, iż mecze rozegrane zostaną najbardziej sprawiedliwym i lubianym systemem „każdy z każdym”. Dzisiaj na parkiecie rozegrana została pierwsza tura spotkań. Reprezentacja ZSO Nr 1 w pierwszym rozegranym meczu zmierzyła się z reprezentacją uczennic ZSOMS. Ten mecz zakończył się wygraną z dużą przewagą punktową naszych dziewcząt. Wynik meczu: 52 : 4! Punkty zdobyły: Z. Stęc (16), M. Michalewicz (8), D. Stawarz (8), A. Multaniak (8), K. Zimnicka (10), N. Gabryel (2). W drugim spotkaniu rywalizowały ze sobą reprezentacje naszych dwóch raciborskich „ogólniaków”. Ten mecz także zakończył się zwycięstwem dziewcząt z ZSO Nr 1. Wynik meczu: 32 : 12. Punkty zdobyły: Z. Stęc (12), M. Michalewicz (2), A. Multaniak (8), K.Sipel (2), K. Zimnicka (8). Za tydzień w czwartek odbędzie się druga tura rozgrywek. Naszą reprezentację czeka najtrudniejszy mecz, którego stawką jest tytuł Mistrza Raciborza i przepustka do kolejnego etapu rozgrywek. Przyjdźcie nam pokibicować !

Od lewej stoją: Kaja Sipel, Martyna Michalewicz, Dominika Stawarz, trener Anna Leśniak-Stęc, Zuzanna Stęc, Karolina Zimnicka, Alicja Multaniak, Aleksandra Schmidt. Poniżej: Nicole Gabryel, Julia Paszek, Klaudia Czaderna, Martyna Jasiak

Archiwa
%d bloggers like this: