Rozpoczęcie nowego roku szkolnego inne niż zwykle

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole, podobnie jak w innych placówkach oświatowych, wyglądała zupełnie inaczej niż do tej pory.

W tym roku nie było tradycyjnego uroczystego apelu. W szkole, w wyznaczonych salach odbyły się jedynie spotkania uczniów klas pierwszych z dyrekcją i wychowawczyniami: mgr Anną Leśniak – Stęc (1H), mgr Aleksandrą Byciną (1M), mgr Anną Strojny (1B), mgr Agnieszką Białas (1LSP) oraz wychowawcą klasy 1J, dr. Andrzejem Widotą. Ponadto profesjonalnego wsparcia udzieliła pierwszakom szkolna psycholog, dr Aleksandra Piechaczek.

Uczniowie starszych roczników spotkali się ze swoimi wychowawcami online na platformie Classroom.

Wychowawcy przedstawili zasady obowiązujące w szkole w czasie pandemii, przypomnieli wybrane fragmenty regulaminów i szkolnego statutu.

Mamy nadzieję, że konsekwentne przestrzeganie przez młodzież i wszystkich pracowników procedur funkcjonowania szkoły w czasie pandemii, a także wysiłki „obsługi technicznej”, która przygotowała szkołę do pracy w warunkach zagrożenia epidemicznego i będzie na co dzień dbać o bezpieczeństwo i higienę w naszej szkole, przyniosą zamierzone efekty i będziemy mogli uczyć się stacjonarnie bez większych problemów.

W tym trudnym, nietypowym roku szkolnym życzmy sobie zdrowia, wzajemnej życzliwości i wyrozumiałości, a także satysfakcjonujących wyników w nauce.

Archiwa
%d bloggers like this: