ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Drodzy Uczniowie!

Czas wakacji powoli dobiega końca, mam nadzieję, że wszyscy zdołaliście dobrze wypocząć i z tęsknotą myślicie o powrocie do szkoły. My za Wami stęskniliśmy się bardzo

Przed nami kolejny rok szkolny, który – ze względu na czas pandemii – znów będzie nietypowy. Będziemy teraz pracować stacjonarnie w budynku szkoły.

Wciąż obowiązują nas zasady reżimu sanitarnego. W trosce o zdrowie wszystkich członków społeczności szkolnej, staramy się zorganizować tak pracę, by zminimalizować ryzyko zakażenia, ale wszyscy musimy być bardzo zdyscyplinowani!

Dlatego 1 wrześnie nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, a do szkoły przyjdą tylko uczniowie klas pierwszych, według następującego grafiku:

1H – godz. 8.30 sala nr 20 (wejście od strony boiska szkolnego)

1M – godz. 9.00 sala nr 21 (wejście od strony boiska szkolnego)

1B – godz. 8.30 sala nr 2 (wejście główne)

1J – godz. 9.00 sala nr 19 (wejście główne)

1LSP – godz. 9.00 sala nr 13 (wejście od ogrodu)

Proszę pamiętać o obowiązku zakładania maseczek na terenie szkoły oraz odkażeniu rąk przed wejściem do wskazanych sal (wszystkie wymienione sale znajdują się na parterze). Przed drzwiami będą Was oczekiwali wychowawcy.

Pozostali licealiści spotkają się online z wychowawcami na platformie Classroom o godz. 9.00.

Spotkanie jest bardzo ważne, ponieważ zostaną Wam na nim przedstawione wytyczne dotyczące nauki w czasie pandemii.

Życzę wszystkim ZDROWIA i powodzenia w nowym roku szkolnym.

Marzena Kacprowicz