Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022 z wiarą, że będzie on przebiegał spokojnie w formie stacjonarnej i wreszcie będziemy mogli spotykać się w naszym gronie. Wierzymy, że znowu uda nam się organizować wycieczki klasowe, uroczystości szkolne, zawody sportowe – za wszystkim tym bardzo tęsknimy.

Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie, ale pamiętajmy, że bardzo dużo zależy od nas samych, od naszej dyscypliny. Wciąż obowiązują nas wytyczne w związku z pandemią, dlatego organizacja roku szkolnego wymagała opracowania szczegółowych zasad, których przestrzeganie jest konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa. Wytyczne zamieścimy na stronie szkoły. Pamiętajmy, by dbać o siebie i swoich bliskich.

Na bieżąco będziemy starać się docierać z informacjami do wszystkich członków społeczności szkolnej. Naszym podstawowym kanałem komunikowania się pozostaje dziennik elektroniczny, platforma GC oraz strona szkoły. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dziś w „Kasprowiczu” o godz. 13.00 odbywa się uroczysta powiatowa inauguracja roku szkolnego, o czym napiszemy w kolejnej odsłonie, prezentując także fotorelację z wydarzenia.

Życzymy udanego roku szkolnego, zdrowia, sukcesów i wszelkiej pomyślności.

Poniżej prezentujemy także List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

Dyrekcja ZSO nr 1

List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Archiwa
%d bloggers like this: