„Ruszajmy się” – turniej piłki siatkowej

W ramach projektu BEZPIECZNA + przeprowadzono cykl imprez sportowych, pod wspólnym hasłem: „Ruszajmy się”.

18 czerwca w sali gimnastycznej ZSO nr 1 został rozegrany integracyjny turniej piłki siatkowej chłopców i dziewcząt. Miał on na celu kształtowanie i wzmacnianie współpracy w ramach profilów edukacyjnych, obejmując wszystkie klasy i roczniki I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza, Liceum Plastycznego, Gimnazjum Dwujęzycznego oraz zaproszonych gości.   Jednocześnie miał za zadanie popularyzowanie aktywności fizycznej oraz zaangażowanego i kulturalnego dopingowania sportowców oraz promowanie zdrowego stylu życia. Do rywalizacji przystąpiły zespoły mieszane, stanowiące reprezentację swojego profilu. Po rozegraniu dziesięciu spotkań okazało się, że najlepiej zintegrowanym siatkarsko profilem jest profil MATEMATYCZNY. Drugie miejsce na podium zajęli BIOLODZY, natomiast trzecie HUMANIŚCI.

Ze względu na dobre imię nie podajemy kolejnych miejsc 😉

Cały turniej przebiegł w bardzo miłej, sportowej atmosferze. Sprzyjała jej dobra muzyka, rozdawane słodycze i napoje ekologiczne (np.: woda z cytryną i miętą itp.). Kibice nie mogli narzekać na brak emocji, a wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Archiwa
%d bloggers like this: