Siatkarski sukces

Obrazy newsów: siat_mikolajki_2015.png

W poniedziałek 7 grudnia w Arenie Rafako rozegrano XV edycjńę Turnieju Mikołajkowego w Piłce Siatkówce dziewcząt i chłopców organizowanego pod patronatem Starosty Raciborskiego. Na turnieju „Jedynka” triumfowała! Obydwie drużyny naszego liceum zajńęły I miejsca. Gratulujemy! Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: siat_mikolajki_2015.png W poniedziałek 7 grudnia w Arenie Rafako rozegrano XV edycjńę Turnieju Mikołajkowego w Piłce Siatkówce dziewcząt i chłopców organizowanego pod patronatem Starosty Raciborskiego. Na turnieju „Jedynka” triumfowała! Obydwie drużyny naszego liceum zajńęły I miejsca

W rozgrywkach turniejowych dziewcząt wzińęły udział zespoły żeńskie wszystkich ponadgimnazjalnych szkół Raciborza. Nasze dziewczńęta okazały sińę najskuteczniejszymi zawodniczkami. Dziewczyny nie tylko sprawdziły sińę jako zespół, ale także na pińęæ wyróżnień indywidualnych dla zawodniczek, trzy wyróżnienia przyznano uczennicom naszej szkoły. Najwyższe wyróżnienie – dla najlepszej zawodniczki turnieju – jednogłośnie przyznano Julii Krużołek, najlepszą wystawiającą turnieju została Jagoda Kurpis, a za najsympatyczniejszą zawodniczkńę turnieju uznano Oliwińę Miensopust.

W rywalizacji chłopców nasi siatkarze  pokonali kolejno: Szkołńę z Opawy, Ekonomik, Budowlankńę i Szkołńę Mistrzostwa Sportowego. Zwycińęzcy turnieju wystąpili w składzie: Mateusz Rusek, Michał Dziadek, Szymon Smaź, Grzegorz Adamek, Tomasz Sitek, Piotr Piątek, Julian Mozgawa, Kamil Janko. Tytuł MVP turnieju, czyli najbardziej wartościowego zawodnika, otrzymał Michał Dziadek, a najlepszym przyjmującym wybrano Mateusza Ruska.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wińęcej informacji oraz zdjńęcia z turnieju na stronach: