Siatkarze wicemistrzami rejonu

Dobiegły końca tegoroczne Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W pierwszym turnieju nasi siatkarze odnieśli dwa łatwe zwycięstwa nad drużynami ZSOMS i II LO.  Drugi turniej odbył się 12 marca, a siatkarzom ZSO nr 1 przyszło zmierzyć się z reprezentacjami CKZiU nr 1 (Budowlanka) i CKZiU nr 2 (Mechanik).

Zgodnie z oczekiwaniami, mecz z Budowlanką zakończył się łatwym zwycięstwem naszych siatkarzy. Ostatni mecz ZSO nr 1 z Mechanikiem miał zadecydować, który z zespołów zdobędzie tytuł mistrza rejonu i będzie miał zaszczyt reprezentować Racibórz w półfinale wojewódzkim Licealiady.

Pierwszy set zaczął się od bardo dobrej gry naszych siatkarzy, ale w końcówce nieco lepsi okazali się rywale. W drugim secie popełniliśmy więcej błędów i to nie my cieszyliśmy się ze zwycięstwa.

Siatkarze ZSO nr 1 wicemistrzami rejonu

Gratulujemy siatkarzom wicemistrzostwa rejonu i życzymy dalszych sukcesów!

ZSO nr 1 wystąpiło w składzie: Michał Thym, Piotr Piątek, Maciej Nowodworski, Wojciech Rybiński, Maciej Cofała, Filip Dziadek, Przemysław Perek i Patryk Janko.

Archiwa
%d bloggers like this: