Siatkówka – XIII Turniej Mikołajkowy

 Obrazy newsów: volleyball.jpg

W ubiegły czwartek (05.12.13), w hali sportowej w Rudniku, odbył sińę XIII Turniej Mikołajkowy Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Wśród rywalizujących drużyn nie zabrakło siatkarek i siatkarzy naszej szkoły. 

Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: volleyball.jpg W ubiegły czwartek (05.12.13), w hali sportowej w Rudniku, odbył sińę XIII Turniej Mikołajkowy Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Wśród rywalizujących drużyn nie zabrakło siatkarek i siatkarzy naszej szkoły. W tegorocznej edycji wińęcej szczńęścia mieli chłopcy, którzy w grupie eliminacyjnej pokonali rówieśników z „Ekonomika” i „Budowlanki”, a w półfinale pokonali reprezentacjńę II LO. W finale zmierzyli sińę z zespołem „Mechanika”. Spotkanie stało na wysokim poziomie i dostarczyło wszystkim zawodnikom i kibicom wiele emocji.

Udany początek dla I LO i prowadzenie 4 : 1. Pogoń „Mechanika” i zmniejszenie różnicy punktowej, i tak do stanu 23 : 21 (dla I LO), kiedy to, pomimo wspaniałego dopingu naszych siatkarek, zabrakło troszkńę zimnej krwi i chłodnej głowy.

Ostatecznie NASI siatkarze zajńęli II miejsce. Dzińęki temu turniejowi wiemy, że staæ nas na wiele.

Wicemistrzowie grali w składzie: Konrad Szincel, Jakub Sołtys, Sebastian świątek, Mateusz Rusek, Grzegorz Cieślik, Bartosz Bulenda, Szymon Smaź, Ronald Migus, Tomasz Lorenc.

Pomimo wielkiego zaangażowania i dobrej gry, drużyna naszych dziewcząt zajńęła miejsce poza podium.

Jak co roku sńędziowie i opiekunowie drużyn typowali najlepszych zawodników turnieju. Wśród wyróżnionych znaleźli sińę:

  • Najlepsza przyjmująca – Karolina Łobos,
  • Najlepszy przyjmujący – Bartosz Bulenda.

 Serdecznie gratulujemy!

 

Zdjńęcia z turnieju można obejrzeæ na stronie: http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/32201-mikolajkowy-turniej-pilki-siatkowej-w-rudniku.html

Archiwa
%d bloggers like this: