Sukces Julii Łubik w konkursie “Portret 20/21”

Miło nam powiadomić o sukcesie uczennicy z klasy dyplomowej Liceum Sztuk Plastycznych – Julii Łubik, która została WYRÓŻNIONA w 13 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego PORTRET 20/21. Łącznie w konkursie brało udział 11 326 osób. Julia znalazła się w gronie 37 wyróżnionych, co stanowi niespełna O,5% wszystkich nadesłanych prac na konkurs. Wyróżnieni będą mieli niepowtarzalną szansę zdobyć wiedzę i zbudować portfolio przy wsparciu najlepszych specjalistów w branży. W ramach nagrody wyróżnionym uczestnikom konkursu zaproponowano udział w 1 semestrze szkoły fotografii online prowadzonym przez warszawską Szkołę Artystyczną “Fotografika”.
Poniżej fragment recenzji, którą otrzymała autorka zdjęć od organizatorów.
Podesłała Pani zestaw konsekwentnie zrealizowanych zdjęć. Piękny jest portret fot.Julia Łubik 01.jpg – delikatnie mroczny, barokowy, lecz również ładnie podkreślający urodę modelki. Podobają nam się nawiązania formalne do klasyki portretu – ładnie widać to w dopracowanym pod względem kadru i kompozycji fot.Julia Łubik 02.jpg oraz fot.Julia Łubik 05.jpeg – z dobrze wykorzystanym światłem. Spory potencjał drzemie w portrecie fot.Julia Łubik 07.jpeg – zdjęcie zdradza duże wyczucie estetyczne co jest rokującym potencjałem na dalszy rozwój. Również praca z modelkami jest na bardzo fajnym poziomie, chodzi nam tu zarówno o sam ich wybór do zdjęć, ale również to jakie emocje jest Pani w stanie z nich wydobyć, oraz to jak sprawnie i delikatnie z nimi Pani współpracuje – jest tu sporo dynamizmu, życia i naturalności. Brawo!

Ma Pani potencjał — warto o to zadbać, dla siebie, dla własnego samopoczucia i rozwoju.
Jury postanowiło Panią wyróżnić oraz doceniając talent i dotychczasową pracę – sporo jej Pani włożyła. Sądzimy, że Pani umiejętności i świadomość pozwolą Pani z naszej szkoły wziąć sporo dla siebie, rozwinąć się oraz przeżyć ciekawą przygodę w naszym  towarzystwie.

Archiwa
%d bloggers like this: