Sukces piłkarzy I LO

16 grudnia, w Arenie RaFaKo rozegrano II Makroregionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiło 12 szkół z Raciborza, Rybnika, Kńędzierzyna – Koźla, Kietrza i Głubczyc. W turnieju świetnie prezentowali sińę piłkarze I LO, którzy w æwieræ finale pokonali ZSM Głubczyce a w półfinale ZST Rybnik. Po bardzo zacińętej walce w meczu finałowym nasi piłkarze ulegli Szkole Mistrzostwa Sportowego i zajńęli II miejsce w turnieju. III miejsce zajął „Mechanik”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Czytaj wińęcej w rozwinińęciu newsa.

16 grudnia, w Arenie RaFaKo rozegrano II Makroregionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiło 12 szkół z Raciborza, Rybnika, Kńędzierzyna – Koźla, Kietrza i Głubczyc. W turnieju świetnie prezentowali sińę piłkarze I LO, którzy w æwieræ finale pokonali ZSM Głubczyce a w półfinale ZST Rybnik. Po bardzo zacińętej walce w meczu finałowym nasi piłkarze ulegliSzkole Mistrzostwa Sportowego i zajńęli II miejsce w turnieju. III miejsce zajął „Mechanik”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!