Sukces piłkarzy I LO

16 grudnia, w Arenie RaFaKo rozegrano II Makroregionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiło 12 szkół z Raciborza, Rybnika, Kńędzierzyna – Koźla, Kietrza i Głubczyc. W turnieju świetnie prezentowali sińę piłkarze I LO, którzy w æwieræ finale pokonali ZSM Głubczyce a w półfinale ZST Rybnik. Po bardzo zacińętej walce w meczu finałowym nasi piłkarze ulegli Szkole Mistrzostwa Sportowego i zajńęli II miejsce w turnieju. III miejsce zajął „Mechanik”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Czytaj wińęcej w rozwinińęciu newsa.

16 grudnia, w Arenie RaFaKo rozegrano II Makroregionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiło 12 szkół z Raciborza, Rybnika, Kńędzierzyna – Koźla, Kietrza i Głubczyc. W turnieju świetnie prezentowali sińę piłkarze I LO, którzy w æwieræ finale pokonali ZSM Głubczyce a w półfinale ZST Rybnik. Po bardzo zacińętej walce w meczu finałowym nasi piłkarze ulegliSzkole Mistrzostwa Sportowego i zajńęli II miejsce w turnieju. III miejsce zajął „Mechanik”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Na wyrazy uznania zasługują wszyscy nasi piłkarze, którzy wystąpili w składzie:

Damian Herud, Mateusz Wilusz, Bartłomiej Trńębacz, Krzesimir Szulc, Rafał Bąbol, Kacper Lara, Szymon Tiebler, Tomasz Furgoł, Marek Kula.

 

Wińęcej na:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/46936-ii-makroregionalny-halowy-turniej-pilki-noznej-chlopcow-szkol-ponadgimnazjalnych.html

http://sport.nowiny.pl/sport/114095-zsoms-raciborz-wygral-halowy-makroregionalny-turniej-pilki-noznej-zdjecia.html

Archiwa
%d bloggers like this: