Sukces siatkarzy

W piątek, 8 grudnia w Arenie Rafako rozegrano XVII. Turniej Mikołajkowy w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiło 6 zespołów. Nasi chłopcy zajęli I miejsce, a dziewczęta II miejsce. Obydwu drużynom serdecznie gratulujemy!

 

Relacja z rozgrywek chłopców:

Po zwycięstwach nad reprezentacjami Budowlanki i Ekonomika, nasi siatkarze zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do półfinału. Rywalem półfinałowym reprezentacji I LO była drużyna ZSOMS. Zwycięstwo 2:0 zapewniło nam wejście do finału. Naszym przeciwnikiem w meczu finałowym była reprezentacja Mechanika, uznawana za faworyta turnieju. Jak się okazało, bardzo dobra gra naszych siatkarzy i ogromna determinacja, przyniosły wymarzony efekt. Zwycięstwo 2:0 dało naszym chłopcom I miejsce i wiele radości.

Słowa uznania należą się całemu zespołowi, a szczególnie Michałowi Thymowi (tytuł MVP Turnieju) i Wojtkowi Rybińskiemu, który co prawda nie otrzymał nagrody organizatorów turnieju, ale swoją grą podbił serca kibiców. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podziękowania należą się też naszym kibicom, bez wsparcia których byłoby jeszcze trudniej osiągnąć sukces.

Zwycięzcy turnieju wystąpili w składzie: Michał Thym, Piotr Piątek, Wojciech Rybiński, Maciej Nowodworski, Maciej Cofała, Filip Dziadek i Patryk Janko.

Więcej informacji na stronach:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/62711-mikolajkowy-turniej-szkol-ponadgimnazjalnych-w-pilce-siatkowej-dziewczat-i-chlopcow-w-arenie-rafako.html

https://sport.nowiny.pl/sport/134241-siatkarski-turniej-mikolajkowy-w-arenie-rafako-zdjecia.html

Archiwa
%d bloggers like this: