Sukcesy plastyków w mińędzynarodowym konkursie

Obrazy newsów: swieto_ogrodow_news.jpg

W dniu 3 czerwca 2016 roku odbyła sie kolejna, VI edycja Mińędzynarodowego Konkursu Plastycznego “Przyroda w Kolorach”, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Finał Konkursu od kilku lat komponuje sińę z Festiwalem świńęta Ogrodów, a tegoroczna wystawa “Przyrody w Kolorach” uświetniła uroczystośæ otwarcia Festiwalu. Na konkurs nadesłano w terminie wyznaczonym Regulaminem 3437 prac, a wystawa pokonkursowa miała miejsce w krakowskim Ogrodzie Botanicznym. Miło nam poinformowaæ, o sukcesach naszych uczniów – w kategorii wiekowej 16-21 lat II miejsce zajńęła Anna Kłos, a wyróżnieni zostali: Mateusz Bulenda Agnieszka Wardńęga. GRATULUJEMY!

Obrazy newsów: swieto_ogrodow_news.jpg

W dniu 3 czerwca 2016 roku odbyła sie kolejna, VI edycja Mińędzynarodowego Konkursu Plastycznego “Przyroda w Kolorach”, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie. Finał Konkursu od kilku lat komponuje sińę z Festiwalem świńęta Ogrodów, a tegoroczna wystawa “Przyrody w Kolorach” uświetniła uroczystośæ otwarcia Festiwalu. Na konkurs nadesłano w terminie wyznaczonym Regulaminem 3437 prac, a wystawa pokonkursowa miała miejsce w krakowskim Ogrodzie Botanicznym. Miło nam poinformowaæ, o sukcesach naszych uczniów – w kategorii wiekowej 16-21 lat II miejsce zajńęła Anna Kłos, a wyróżnieni zostali: Mateusz Bulenda Agnieszka Wardńęga. GRATULUJEMY!

Obrazy newsów: swieto_ogrodow_1.jpg

Obrazy newsów: swieto_ogrodow_2.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: